Multimar Propolis (Çiğnenebilir form) SSS

Arıların, ağaçların ve bazı otsu bitkilerin kabuk, tomurcuk, yaprak ve benzeri kısımlarından, reçine, çiçek özü, balmumu, fenolik bileşikler, uçucu yağlar gibi maddeleri toplayıp, ürettikleri enzimlerle karıştırarak yaptığı ve kovan içerisinde birçok amaca yönelik olarak kullandığı, zamk gibi yapışkan, reçinemsi kokulu ve rengi koyu sarıdan kahverengiye kadar değişen bir maddedir.    
  Propolis İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz. Takviye edici gıda olarak kullanılır.  
  İçerisinde Polen bileşenleri taşıdığından alerjik bünyeli kişilerin kullanımında dikkat edilmesi gerekmektedir. Arı ürünlerine alerjisi olanlar ve kimyasal ilaç alanlar doktora danışmadan kullanmamalıdır. Bunların dışında bildirilmiş hiçbir yan etki ve toksik etkisi yoktur.        
  Arı ürünleri alerjisi olmayan, astım ya da yüksek alerji riski taşımayan arı ürünü tüketmemesi önerilen kişiler dışında 4 yaş itibariyle herkes kullanabilmektedir.    
  Multimar Propolis; Türkiye’de ilk ve tek çiğnenebilir formdaki üründür. Kullanımı kolaydır. Özellikle şurup veya hap formlarını kullanmakta zorlanan çocukların rahatlıkla kullanabilecekleri formu anne ve babalara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tat, koku ve form açısından tüm çocuklar tarafından sevilerek ve isteyerek kullanılmaktadır.    
  Multimar Propolis Çiğnenebilir Form sadece eczanelerde satılmaktadır. Size en yakın eczaneden temin edebilirsiniz.      
  Multimar Propolis Çiğnenebilir Form  4-10 yaş grubu için günde 1 , yetişkinler için günde 2 yumuşak jel  tavsiye edilmektedir.      
  Multimar Propolis  Çiğnenebilir Formda da Helal üretim yapılmış, sertifikalı, yerli, yenilebilir Sığır Jelatini kullanılmaktadır.    
  Multimar Propolis Çiğnenebilir Form serin ve rutubetsiz ortamlarda çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.