Multimar Anne Platformu Nedir?

Multimar, inovatif ürünü olan çiğnenebilir formda gıda takviyeleri ile Türkiye’de tektir. Çiğnenebilir formda Balık Yağı, Kara Mürver, Kuşburnu, Beta Glukan ve Propolis üretimi yapan ve 150 ml.’lik saf balık yağı ile dikkat çeken firmamız, yepyeni projesi ile bambaşka bir müşteri deneyimi sunuyor.

Türkiye’nin en büyük gıda takviyesi firmalarından birisi olarak yepyeni bir programa başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarınız için özel olarak ürettiğimiz ve onların sağlıklarını destekleyen ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunmak adına bir platform geliştirdik. Bu platform, Multimar ürünlerini tercih eden anneler için özel olarak kuruldu. Bu platforma erişebilmek için tek yapmanız gereken ise üye olmak. Multimar Anne Platformu sizlere bambaşka bir Multimar sunuyor.

Erişmek için: anne.multimar.com.tr

Avantajları Nelerdir?

Multimar ürünlerini eczanelerden temin eden anneler, aldıkları ürünlerin içerisinde bir adet promosyon kodu kartı görecekler. Bu kartta yer alan promosyon kodunu, anne.multimar.com.tr adresine üye olup, aldığınız ürünü seçip sisteme kayıt edebilirsiniz. Aldığınız her 3 adet Multimar ürününe 1 adet Multimar ürünü hediye edeceğiz 🙂

Avantajları bununla kalmıyor. Sizin referansınızla üye olan kişilerin Multimar ürünlerini alıp kodlarını kullanmaları ile de ürün kazanıyorsunuz. Referans olduğunuz üyelerin toplamda 5 adet ürün kodu girişine de 1 adet Multimar ürünü kazanıyorsunuz.

Multimar Anne Platformu Ücretli mi?

Multimar Anne Platformuna üyelik tamamen ücretsizdir. Gerekli bilgilerinizi girerek kısa sürede üye olabilirsiniz.

Siz değerli anneler ve kullanıcılarımız için hayata geçirdiğimiz bu platform sizlerin desteği ile büyüyecek. Yakın dönemde farklı avantajları da beraberinde getirecek bu platforma üye olmayı unutmayın 🙂

Üye olmak için: http://anne.multimar.com.tr/online-islemler.html

Categories:

Posted by multimar_admin

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.